Przebudowa naszej strony internetowej.

Przyszedł czas na nową stronę internetową. Pomimo tego, że nasza firma istnieje na rynku usług od 2000 roku i w niedługim czasie po rozpoczęciu działalności założyliśmy naszą pierwszą stronę internetową to jednak czasy się zmieniają i teraz chcemy dać naszym Klientom łatwiejszy dostęp do potrzebnych informacji.
Działalność naszej firmy skoncentrowana jest wokół usług dla budownictwa. Jesteśmy liderem na lokalnym rynku w dziedzinie stolarki otworowej: posiadamy w ofercie energooszczędne okna PCV, drzwi oraz bramy segmentowe. Do tej pory nasi Klienci korzystali głównie ze strony pod adresem www.okna-tomczak.pl gdzie znajdowały się także informację na temat ocieplenia pianką. Teraz postanowiliśmy stworzyć nową stronę, gdzie będą znajdować się informację tylko z zakresu izolacji termicznych pianką PUR.
Mamy nadzieję, że w ten sposób sprawimy, że na lokalnym rynku, ale również w innych rejonach woj. mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego nasza oferta na ocieplenie poddaszy pianką będzie bardziej dostępna i rozpoznawalna.