Twitter w firmie - czyli rozmawiamy o izolacjach natryskowych pianką.

Na naszej stronie internetowej zdecydowaliśmy się zamieścić link https://twitter.com/tomczak_tt Czujemy potrzebę, aby również w ten sposób komunikować się z naszymi przyszłymi Klientami i wyjaśniali sprawy związane z izolacją poddaszy przy zastosowaniu pianki poliuretanowej. Widzimy ogromną potrzebę, aby publikować treści na ten temat, gdyż na różnych forach dostępne są niestety również informację zupełnie nieprawdziwe. Skąd to wiemy? Niestety nie mamy czasu, aby obserwować wszystkie fora związane z budownictwem, ale z rozmów, jakie mamy okazję przeprowadzać z Klientami wynika, że tak właśnie
jest. Czujemy obowiązek, aby to wszystko prostować.

Z przykrością stwierdzamy również, że nawet niektórzy wykonawcy izolacji pianką PUR nie ułatwiają nam tej pracy, gdyż sami wprowadzają potencjalnych Klientów w błąd - czy robią to celowo, czy nie świadomie? I jeden, i drugi przypadek jest naganny. Jeżeli robią to celowo, to dlatego, aby osiągnąć korzyści, ale jeżeli robią to nie świadomie, to niestety oznacza, że nie posiadają wystarczającej wiedzy, aby zajmować się ocieplaniem pianką poliuretanową.

Wbrew pozorom wykonanie ocieplenia pianką nie jest procesem łatwym. Przecież jest to proces produkcji pianki na miejscu budowy. Jeżeli ten proces ma przebiegać prawidłowo, muszą zostać spełnione określone warunki. Co gdy te warunki nie zostaną spełnione? Odpowiedź jest prosta: nie otrzymamy izolacji o takich parametrach jakie powinna posiadać.

Zapraszamy więc do dialogu, postaramy się rzetelnie podchodzić do swoich zobowiązań i naprawiać szkody wyrządzone przez niedouczenie czy niedbalstwo.

http://ocieplenie-poddasza.com.pl/